Oprawa oświetleniowa Wuben T70 camo
Kod: WUB-T70COpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202120100260 |
| Maximální dosvit: | 250 m |
| Hmotnost: | 164 |
| Maximální světelnost: | 4200 lm |
| Maximální výdrž: | 35 h |
| Průměr těla: | 42 mm |
| Celková délka: | 140 mm |
| Druh baterie: | 1 x 26650 |
| Barva: | Camo |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
