Oprawa oświetleniowa Wuben T70
Kod: WUB-T70Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6971196510458 |
| Maximální dosvit: | 250 m |
| Hmotnost: | 164 |
| Maximální světelnost: | 4200 lm |
| Maximální výdrž: | 35 h |
| Počet režimů: | 6 |
| Rozměry: | 140x42x42 mm |
| Druh baterie: | 1 x 26650 |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
