Oprawa oświetleniowa Wuben TO40R
Kod: WUB-TO40ROpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6971196510656 |
| Maximální dosvit: | 220 m |
| Hmotnost: | 93 |
| Maximální světelnost: | 1200 lm |
| Maximální výdrž: | 125 h |
| Počet režimů: | 7 |
| Průměr těla: | 25.4 mm |
| Celková délka: | 130 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
