Pistolet pneumatyczny Crosman 1322 czarny 5,5 mm
Kod: P1322Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pistolet PCP |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 028478144651 |
| Kapacita zásobníku: | 1 |
| Hmotnost: | 900 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 5,5 mm / .22 |
| Úsťová rychlost: | 130 m/s |
| Energie: | 9 J |
| Délka hlavně: | 238 mm |
| Celková délka: | 346 mm |
| Montážní lišta: | Ne |
| Blowback: | Ne |
| Pojistka: | Ano |
| Režim střelby: | Přebíjení |
| Střenky: | Polymer |
| Pohon: | PCA |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
