Przedni celownik termowizyjny PARD FT32 53 mm
Kod: TN2656_76Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | akcesoria do lunet celowniczych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | TN2656_76 |
| Maximální kapacita paměti: | 128 GB |
| Minimální ostřící vzdálenost: | 0 m |
| Průměr montáže: | 53 mm |
| Voděodolné: | Ano |
| Dálkoměr: | Ne |
| Výdrž baterie: | 5 h |
| Hmotnost: | 370 |
| Počet režimů: | 6 |
| Rozlišení displeje: | 1440x1080 px |
| Rozměry: | 154x79x82 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Detekční vzdálenost: | 2600 m |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Průměr čočky objektivu: | 35 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zvětšení: | 1 x |
| Druh baterie: | 1 x 18650 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
