Puškohled Hawke AIRMAX 30 Compact 4-16X44 SF
Kod: 13210Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| EAN: | 5054492132102 |
| Hmotnost: | 621 |
| Korekce: | 1/10 MRAD |
| Celková délka: | 296 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Uzavřené |
| Podsvícení kříže: | Červené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Paralaxa: | 10 yds - nekonečno |
| Průměr čočky objektivu: | 44 mm |
| Zvětšení: | 4-16 x |
| Typ kříže: | AMX |
| Zorné pole: | 10,6-2,7m@100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
