Puškohled Meopta MeoHunter R5 3-15x50 FFP RD BDC3
Kod: 1080184Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| EAN: | 8594050737068 |
| Hmotnost: | 620 |
| Korekce: | 1 cm / 100 m |
| Celková délka: | 340 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | První (FFP) |
| Komínky: | Otevřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Průměr čočky objektivu: | 50 mm |
| Zvětšení: | 3-15 x |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Druh baterie: | 1 x CR2032 |
| Typ kříže: | BDC3 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
