Światło taktyczne Armytek Partner C2 Cold Light
Kod: F07802COpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6957713003634 |
| Maximální výdrž: | 28 h |
| Celková délka: | 123.5 mm |
| Voděodolné: | Ano |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Maximální dosvit: | 240 m |
| Hmotnost: | 68 |
| Maximální světelnost: | 1100 lm |
| Počet režimů: | 5 |
| Průměr těla: | 21 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Průměr čočky objektivu: | 25.4 mm |
| Druh baterie: | Li-Ion 18650 |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
