Uchwyt Eagle Vision Infinity Mount z regulacją wysokości 22 mm/30 mm
Kod: EV-361815711Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścień 22 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202220100398 |
| Typ montáže: | Dvoudílná |
| Na lištu: | 22 mm |
| Materiál montáže: | Hliníková |
| Průměr montáže: | 30 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
