Vzduchová pistole Glock 19 Gen5 MOS Blowback BB
Kod: 5.8460Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pistolet CO2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 roky |
| EAN: | 4000844862259 |
| Pouzdro: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Hmotnost: | 655 |
| Střelivo: | Ocelové broky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Reálná rozborka: | Ano |
| Úsťová rychlost: | 115 m/s |
| Energie: | 3 J |
| Délka hlavně: | 90 mm |
| Celková délka: | 175 mm |
| Drážkovaná hlaveň: | Ne |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ano |
| Pojistka: | Ano |
| Režim střelby: | Semi - Auto |
| Pohon: | CO2 bombičky |
| Replika zbraně: | Glock |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
