Vzduchovka Kral Arms Puncher Unica 6,35mm
Kod: KRPU162Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Magazynki |
|---|---|
| EAN: | 202520100112 |
| Energie: | 47 J |
| Pracovní tlak: | 200 bar |
| Kapacita kartuše: | 330 cm3 |
| Použité střelivo: | JSB Exact King Heavy 6,35 mm |
| Úsťová rychlost: | 207 m/s |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Hmotnost: | 4200 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 6,35 mm / .25 |
| Délka hlavně: | 580 mm |
| Celková délka: | 1050 mm |
| Drážkovaná hlaveň: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Typ montážní lišty: | 11 mm / 22 mm |
| Mířidla: | Ne |
| Pojistka: | Ano |
| Regulátor tlaku: | Ano |
| Režim střelby: | Přebíjení |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Pohon: | PCP |
| Barva: | Hnědá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
