Walizka na broń 98x35x12 bez zamka
Kod: 200/0095Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Walizki i futerały |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202220100100 |
| Rozměry: | 98x35x12 cm |
| Zámek: | Ne |
| Délka: | 98 cm |
| Materiál: | Polymer |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 12 |
| Záruka: | 24 měsíců |
