Wielofunkcyjna oprawa oświetleniowa Armytek Crystal Pro - czerwona
Kod: F07101ROpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6957713003566 |
| Rozměry: | 63x43x15 mm |
| Maximální dosvit: | 14 m |
| Maximální světelnost: | 220 lm |
| Hmotnost: | 34 |
| Počet režimů: | 13 |
| Druh baterie: | Vestavěná Li-Pol 600 mAh |
| Barva: | Červená |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
