Zestaw lamp Wuben H8
Kod: WUB-H8Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202120100257 |
| Maximální dosvit: | 1000 m |
| Hmotnost: | 299 |
| Maximální světelnost: | 1800 lm |
| Maximální výdrž: | 468 h |
| Počet režimů: | 6 |
| Celková délka: | 251 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
