Bow Ragim Matrix 68"
Kod: 410412R68Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ramiona łuków |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 201820101578 |
| Materiál středu: | dřevo |
| Celková délka: | 1730 mm |
| Materiál ramen: | dřevo-laminát |
| Polymer and Metal Body: | 40 lb |
| Min. napínací síla: | 28 lb |
| Provedení luku: | pro praváka |
| Výška střelce: | 170-180 |
| Vhodné pro: | ženy, muže |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
