Diabolo Gamo Expander 250szt kal.4,5mm
Kod: 50003Produkty powiązane
Beretta M 92 FS XX-Treme z kompensatorem hałasu i kolimatorem!
Doskonała replika pistoletu Walther P99 do precyzyjnego strzelania ołowianymi śrutami!
Wykonana w całości z metalu replika pistoletu Walther P88 do celnego strzelania ołowianymi śrucinami!
Atrakcyjna replika pistoletu Walther P99 z kompensatorem hałasu i kolimatorem!
Doskonała replika karabinu Winchester. Wystrzeliwuje do 450 pocisków na jedną łuskę!
Doskonała replika karabinu Winchester w atrakcyjnym stalowym wykończeniu
Świetne wykonanie i wydajność, elegancka drewniana kolba i luneta 4x32!
Popularny jednostrzałowy pistolet pneumatyczny do strzelania tarczowego!
Świetny stosunek jakości do ceny do rekreacyjnego strzelania śrutem!
Wysokiej jakości karabin pneumatyczny do nauki młodych strzelców!
Opis szczegółowy produktu
Diabolo Gamo Expander 250 szt. kal. 4,5 mm.
Bardzo duży efekt tych niszczycielskich diabolo hiszpańskiej firmy Gamo .
Waga 0,49 g.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | kal. 4,5 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 201820100465 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Hmotnost: | 0.5 g |
| Typ hlavičky: | Špičatá |
| Balení: | 250 ks |
| Záruka: | 24 měsíců |
