Jednoczęściowy montaż UTG Accu-Sync o wysokości 34 mm/22 mm
Kod: AIR42250Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścień 22 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 4717385553118 |
| Typ montáže: | Jednodílná |
| Na lištu: | 22 mm |
| Materiál montáže: | Hliníková |
| Průměr montáže: | 34 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
