Karabin pneumatyczny Evanix Hunting Master K550 5,5 mm
Kod: K55055Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Magazynki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 201820104776 |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Hmotnost: | 3700 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 5,5 mm / .22 |
| Úsťová rychlost: | 200 m/s |
| Energie: | 40 J |
| Délka hlavně: | 600 mm |
| Celková délka: | 1040 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ne |
| Režim střelby: | Poloautomatická |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
