Wiatrówka Bruni Herd Wolf 212 kal. 4,5 mm
Kod: BR212Produkty powiązane
Wysokiej jakości śrut stalowy produkcji czeskiej
Strzelby czeskiego producenta przeznaczone do strzelania z klasycznych pistoletów pneumatycznych
Zestaw stalowych śrutów BB do pistoletów CO2
Strzelby nadają się do strzelania destrukcyjnego.
Papierowe tarcze treningowe 610 mm x 430 mm z wizerunkiem sylwetki królików, 10 szt. Zawiera cztery tarcze celownicze do treningu strzeleckiego.
Papierowe tarcze treningowe 610 mm x 430 mm z sylwetkami kaczek, gęsi, 10 szt. Tarcze zawierają trzy cele do treningu strzeleckiego.
Papierowe tarcze treningowe 610 mm x 430 mm z wizerunkiem sylwetki jelenia, 10 szt. Zestaw zawiera trzy tarcze do treningu strzeleckiego.
Docelowa sylwetka Zombie
Profesjonalne papierowe tarcze treningowe z wizerunkiem sylwetki terrorysty z bombą w środku 10szt. Cele zawierają dwa pociski.
Sylwetka Hunter Attack
Cele treningowe Raven w kształcie zombie, solidne metalowe cele do wbijania w ziemię, jeden cel do strącenia żółtego środkowego celu, drugi cel do powrotu środkowego celu.
Cele treningowe w kształcie kruka szczur, szczur, gryzoń, solidne metalowe cele do wbicia w ziemię, jeden cel do przechylenia żółtego środkowego celu, drugi cel do powrotu...
Cele treningowe Raven w kształcie wiewiórki, solidne metalowe cele do wbijania w ziemię, jeden cel do przechylania żółtego środkowego celu, drugi cel do powrotu środkowego celu.
Opis szczegółowy produktu
Włoska firma Bruni od kilku lat jest obecna w branży pistoletów gazowych. Obok nich posiada również w dystrybucji nowoczesne karabinki pneum atyczne CO 2 pod własną marką.
Bruni Herd Wolf 212 wykorzystuje do napędu jeden 12-gramowy nabój CO 2. Jest on przechowywany pod osłoną z tyłu chwytu pistoletowego, a magazynek na 21 śrutów stalowych wsuwa się do tego chwytu od dołu. Przyjemnie wyglądający chwyt pistoletowy uzupełnia polimerowa kolba z gumową nakładką. Spust i belka są również wykonane z tworzywa sztucznego.
Wystarczająco długa i gładka metalowa lufa jest osłonięta szerszym płaszczem z tworzywa sztucznego. Ze względu na rodzaj amunicji w postaci śrutu stalowego 4,5 mm, długość lufy 285 mm jest korzystna, ponieważ zwiększa celność.
Przyrządy cel ownicze są wyposażone w lekkie włókna wodne i można je regulować. Zarówno celownik, jak i przyrządy celownicze można następnie przesuwać na szynie zgodnie z wymaganiami. Dostępna jest szyna 22 mm do ewentualnego montażu akcesoriów taktycznych lub optyki.
Karabin pneumatyczny Bruni Herd Wolf 212 charakteryzuje się bardzo niską wagą 1490 gramów. Jest zatem odpowiedni dla strzelców o mniejszej posturze i nastolatków. Idealnym zastosowaniem jest zabawa i strzelanie rekreacyjne.
Parametry:
4,5 mm.
Amunicja: stalowy śrut BB
Pojemność magazynka: 21 strzałów
Materiał miotający: 1x bomba CO 2 12-gramowa
Energia producenta: 2,5 J
Prędkość uderzenia: 115 m/s
Długość lufy: 285 mm
Długość całkowita: 920 mm
Waga: 1490 gramów
Bezpiecznik: tak
Zawartość opakowania:
Karabin pneumatyczny Bruni Herd Wolf 212 4,5 mm
Magazynek Bruni Herd Wolf 212
Laser
Instrukcja z kartą gwarancyjną
Zapakowany w kartonowe pudełko
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | BROŃ |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 201920106355 |
| Kapacita zásobníku: | 21 |
| Hmotnost: | 1490 |
| Střelivo: | Ocelové broky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 115 m/s |
| Energie: | 2.5 J |
| Délka hlavně: | 285 mm |
| Celková délka: | 920 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ano |
| Režim střelby: | Poloautomatická |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Pohon: | CO2 bombičky |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
Strzelanie w stylu karabinów Winchester z dźwignią przebijającą. Magazynek na 650 strzałów!
Seria Umarex 850 M2 zastępuje poprzednią wersję, Umarex Hammerli 850 Air Magnum.
Nowa generacja kompaktowego pistoletu obronnego z serii T4E wprowadza ulepszony system przebijania kapsuł CO₂ oraz poprawioną ergonomię chwytu. Model ten stanowi skuteczne...
Pistolet pneumatyczny Legends 1911 Vintage 4,5mm BB. Pistolet Umarex Legends 1911 Vintage BB Pistol jest przeznaczony do wystrzeliwania 4,5 mm stalowych pocisków napędzanych...
