Wiatrówka SPA Artemis CR600W kal.4,5mm
Kod: CR600W45Produkty powiązane
Śrut hiszpańskiej produkcji, szczególnie odpowiedni do strzelania hobbystycznego.
Wysokowydajny, pozłacany pellet hiszpańskiej firmy Gamo.
>Pistolety czeskiej firmy JSB odpowiednie zwłaszcza do bardzo mocnych pistoletów pneumatycznych
Najlżejszy pellet z półokrągłą główką od czeskiej firmy JSB
Ręcznie sortowana, precyzyjna amunicja odpowiednia do strzelania tarczowego
Pelety zawodnicze od JSB
Najwyższej jakości czeski śrut do najmocniejszych pistoletów pneumatycznych od JSB.
Specjalne śruciny do pistoletów pneumatycznych z polimerową końcówką
Wysokiej jakości i dokładny pellet kal. 4,51 mm
Precyzyjny pellet od JSB to gwarancja jakości!
Precyzyjne diabolo produkcji czeskiej
Diabolky kal. 4,49 mm nadaje się do strzelania tarczowego
NAJLEPSZEJ JAKOŚCI CZESKI ŚRUT DO WYCZYNOWEGO STRZELANIA Z PISTOLETU
Zestaw testowy śrutu ołowianego do pistoletu pneumatycznego
Śrut Umarex Intruder to gwarancja jakości i celności
Śrut Umarex Jackal kaliber 4,5 to gwarancja jakości i celności
Opis szczegółowy produktu
Karabinek SPA Artemis CR600W kal. 4,5 mm chińskiej firmy Shaoxing Snowpeak Sports Equipment naśladuje modele amerykańskiej marki Crosman. Zaletami tego karabinu pneumatycznego są wysoka jakość wykonania, stosunkowo niewielka waga i rozsądna cena.
Napęd karabinu pneumatycznego SPA zapewnia jedna 12-gramowa bomba CO 2. Cechą szczególną jest to, że obudowa ciśnieniowa mieści trzy bomby, z których dwie są zapasowe. Po wystrzeleniu pierwszego kanistra wystarczy zmienić ich kolejność.
Karabin pneumatyczny ma wysokiej jakości gwintowaną lufę o długości 450 mm. Podczas ładowania można wkładać peletki pojedynczo lub można użyć dostarczonego magazynka na dziewięć peletek. Wymiana jest bardzo prosta. Wystarczy przesunąć oryginalny adapter jednostrzałowy na bok i zastąpić go magazynkiem.
Lufa posiada stałą siatkę celowniczą i regulowaną pleksi, którą można łatwo złożyć, aby pomieścić inny element celowniczy, taki jak kolimator lub luneta celownicza w przygotowanym rowku 11 mm.
Standardem w Artemis CR600W jest ładnie wyprofilowana kolba z drewna bukowego z grawerowanym czołem. Producentowi udało się utrzymać wagę tego modelu na przyjemnym poziomie 2100 gramów, dzięki czemu karabinek jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży.
Mechanizm spustowy karabinka Artemis CR600W działa w trybie Single Action. Zabezpieczenie jest ręczne i obsługuje się je naciskając z lewej lub prawej strony. Aby zwolnić, wystarczy nacisnąć zabezpieczenie z prawej strony, a następnie pojawi się czerwone oznaczenie i karabinek zostanie zwolniony.
Parametry:
| Producent: | SPA |
| Typ broni: | Karabin pneumatyczny |
| Technologia | Nabój CO2 12 gramów |
| Cięcia | 4,5 mm (.177) |
| Typ amunicji | Diabolo |
| Lufa | Rowkowana, pełna |
| Pojemność magazynka | 9 |
| Prędkość uderzenia | 180 m/s |
| Energia | 10 J |
| Mechanizm spustowy | Pojedyncze działanie |
| Odrzut | Nie |
| Długość | 900 mm |
| Długość lufy | 480 mm |
| Waga | 2100 g |
| Materiał kolby | Lite drewno |
| Formowanie/rowki | 11 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępność | W magazynie |
| Kategoria broni | Kategoria D (bez recepty) |
Zawartość opakowania:
Karabin pneumatyczny SPA Artemis CR600W 4,5 mm
9-nabojowy magazynek SPA
Zestaw uszczelek
Instrukcja z kartą gwarancyjną
Pudełko styropianowe z kartonową folią
- Karabin pneumatyczny SPA Artemis CR600W 4,5 mm
- 9-strzałowy magazynek SPA
- Zestaw uszczelek
- Instrukcja z kartą gwarancyjną
- Pudełko styropianowe z kartonowym opakowaniem
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wiatrówki dla młodszych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 201820105021 |
| Kapacita zásobníku: | 9 |
| Hmotnost: | 2100 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 180 m/s |
| Energie: | 10 J |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1000 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ano |
| Režim střelby: | Opakovací |
| Materiál pažby: | Buk |
| Pohon: | CO2 bombičky |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bogate wyposażenie standardowe, zintegrowana pompka i możliwość strzelania zarówno śrutem, jak i kulkami!
Nowoczesny sprężynowy karabin pneumatyczny jest odpowiedni dla młodych i początkujących strzelców.
Wytrzymały karabin pneumatyczny z wbudowaną pompką i możliwością strzelania zarówno śrutem, jak i kulkami!
Strzelanie w stylu karabinów Winchester z dźwignią przebijającą. 400-strzałowy magazynek!
Popularny karabin pneumatyczny ze zintegrowaną pompką i możliwością strzelania zarówno śrutem, jak i kulkami!
Wbudowana pompka i możliwość strzelania granulatem lub śrutem!
